بستن منافذ پوست با طب سنتی گرداوری شد

بستن منافذ پوست با طب سنتی

 

بسیاری از افراد از منافذ باز پوست صورت خود شکایت دارند. این مشکل در افراد جوان و با پوست چرب یا مختلط شایع‌تر است. این منافذ باز در اثر گشادشدن منافذ پوست که در همه افراد وجود دارد، ایجاد می‌شوند. سایت آرایشگری در این مقاله دو روش برای بستن این منافذ باز به شما پیشنهاد می دهد.

 

روش 1 : رازیانه و آب

اگر می‌خواهید منافذ باز صورت‌تان را پاکسازی کنید و در عین حال به روشی طبیعی و گیاهی برای بستن منافذ پوستی‌تان اقدام کنید می‌توانید از لوسیون گیاهی رازیانه استفاده کنید. این لوسیون را می‌توانید هر شب پیش از خواب تست کنید. برای تهیه این لوسیون کافی است یک مشت گیاه خشک شده رازیانه را در 4 لیوان آب بریزید و آن را روی حرارت بگذارید تا 2 لیوان آن بجوشد. سپس جوشانده باقیمانده را صاف کنید و آن را کنار بگذارید تا سرد شود. اگر از این لوسیون هر شب استفاده کنید خواهید دید که بعد از 10 روز استفاده خاصیت انقباضی لوسیون رازیانه به بسته شدن و تنگ شدن منافذ پوستی شما کمک کرده و ظاهری آراسته به شما هدیه می‌کند.

 

روش 2 : مراجعه به متخصص

برای بستن منافذ پوست در کلینیک، دستگاه میکرودرم ابرژن به شما پیشنهاد میشود که تاثیری شگرف در بستن منافذ، خارج کردن دانه های سر سیاه ،کاهش چربی اضافی پوست و درمان لک و چروکهای ریز صورت دارد.دستگاههای جدید،بدون درد و ناراحتی و حتی قرمزی است و در کمترین زمان ممکن انجام میشود،در انتها نیز ماسک تکمیلی طبیعی روی پوست شما گذاشته میشود.